"Морской старт" - Нормативные документы


УГОДА МІЖ РОСІЙСЬКИМ КОСМІЧНИМ АГЕНТСТВОМ І НАЦІОНАЛЬНИМ КОСМІЧНИМ АГЕНТСТВОМ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ КОМЕРЦІЙНОГО ВИКОРИСТАННЯ РН "ЗЕНІТ"

Угода від 06.02.1995

1. Російське космічне агентство (РКА) і Національне космічне агентств, України (НКАУ) підтримують створення компанії "See Launch" за участю РКК "Энергия", КБ "Південне" і БО ПМЗ, що буде сприяти комерційному використанню РН "Зеніт" на світовому ринку.

2. РКА і НКАУ передають ексклюзивне право по використанню РН "Зеніт" компанії "See Launch" з моменту створення компанії. Ексклюзивне право набуває чинності з моменту введення в експлуатацію ракетно-космічного комплексу морського базування (РКК МБ), при чому передбачається, що експлуатація РКК МБ почнеться в червні; 1997 року.

3. Допускається комерційне використання РН "Зеніт", у тому числі і у рамках компанії "See Launch" до моменту готовності РКК МБ. Так. використання координується РКА і НКАУ.

4.Після введення в експлуатацію РКК МБ компанії "Sea Launch" надається право запусків комерційних супутників з допомогою РН "Зеніт" також з інших космодромів.

5. РКА і НКАУ у місячний строк розглядають питання організації кооперації робіт і прийнятих РКК "Энергия" і КБ "Південне" технічних рішень щодо РКК МБ і спільно визначають необхідні організацийно-технічні рішення, виходячи з їх максимальної до існуючих комплексів, надійності і економічної ефективності.

Підписано 6 лютого 1995 року у м.Києві, Україна.

Все нормативные документы

***

Главная | О сайте | English | E-mail | Карта